VENOR
(097) 433-11-77 / (‎099) 433-11-77 Замовити зворотній дзвінок
Доставка товарів по Києву виконується з 12:00 до 18:00 в робочі дні
0


Умови доставки

 

Службою доставки Нова Пошта

Доставка за допомогою "Нова пошта" здійснюється 1-3 дні, під час оформлення замовлення наші менеджери, узгодять з Вами дату доставки товару перед його відправкою.

Здійснення доставки по Україні за допомогою служби доставки «Нова Пошта» можливо в разі, повної 100% оплати товару. Або доставку по системі накладений платіж.

У разі відправлення товару за допомогою післяплати, підсумкова вартість доставки може збільшиться в залежності від габаритів і цінності товару.

Звертаємо Вашу увагу, що вартість доставки за допомогою, службою доставки «Нова Пошта» може варіюватися в залежності від ваги і габаритів товару (від 30 і вище грн.).

За допомогою служби доставки "Нова Пошта" Ви зможете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України, а оплатити безпосередньо в момент отримання товару у відділенні служби доставки Нова Пошта.

                                                                                                                                           Увага!

Замовляючи доставку товару (Нова Пошта) - при отриманні замовлення обов'язково перевіряйте наявність і комплектацію всього товару в замовленні, а так само цілісність і зовнішній вигляд.

У разі неповної комплектації, або пошкодження товару - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а так само скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося за тел .: +38 (097) 433-11-77; +38 (099) 433-11-77; +38 (073) 433-11-77

Через військових дій на сході України, доставка товарів в г. Донецк та м Луганськ до повного припинення бойових дій - не провадиться.
Разом з тим сильно обмежена і затримується доставка по Луганській і Донецькій областях.