VENOR
(097) 433-11-77 / (‎099) 433-11-77 Замовити зворотній дзвінок
Доставка товарів по Києву виконується з 12:00 до 18:00 в робочі дні
0


Виробнича компанія «Українські Хімічні Технології ЛТД»

Виробнича компанія «Українські Хімічні Технології ЛТД» - пропонує інноваційні професійні засоби по догляду за автомобілями під торговою маркою «VENOR®», безпечні для людини і навколишнього середовища. Сьогодні «Українські Хімічні Технології ЛТД» – лідер на ринку України по виробництву автохімії та автокосметики.

Компанія спеціалізується на виробництві миючих засобів широкого застосування і стежить за повним циклом виробництва. Виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для здійснення контролю сировини, веденням виробничого процесу, розфасовки і упаковки готової продукції та кінцевого контролю якості. На підприємстві введена система управління якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Компанія приділяє особливу увагу контролю якості на кожному етапі виробничого циклу, починаючи від вибору сировини і закінчуючи тестуванням якості готової продукції. Ми постійно вдосконалюємо виробничі процеси в залежності від розробки нових засобів. Найбільша частина професійних засобів під торговою маркою «VENOR®» представлена у висококонцентрованому вигляді, для застосування засобу необхідно приготувати робочий розчин відповідно до рекомендацій щодо застосування.

З моменту утворення виробнича компанія «Українські Хімічні Технології ЛТД» приділяє постійну увагу розробці продукції, придатної для різного устаткування, кожного споживача та будь-яких кліматичних умов. Все це можливо завдяки безперервній діяльності атестованої дослідницької лабораторії, яка є опорною точкою підприємства.


Багаторічні дослідження дозволили розробити серію продуктів, які відповідають будь-яким потребам клієнта та включають в себе як стандартні засоби, так і ексклюзивні розробки. Компанія працює в тісному контакті з кінцевим споживачем, що дозволяє отримувати інформацію про роботу наших засобів по догляду за автомобілями з місця застосування. Завдяки цим даним дослідна лабораторія постійно пропонує нові рішення, що відповідають найсучаснішим вимогам ринку. Також ми враховуємо побажання професіоналів ще на стадії розробки продукції.


Дистриб'ютори компанії «Українські Хімічні Технології ЛТД» допомагають підібрати необхідні засоби в залежності від вимог замовника, використовуваного ним обладнання, жорсткості води і кліматичних особливостей регіону. Таким чином, дистриб'ютори сприяють знаходженню найбільш оптимальних варіантів використання коштів під торговою маркою «VENOR®» та отримання максимального ефекту від їх застосування.


Засоби «VENOR®» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище. Все розмаїття продукції під торговою маркою «VENOR®» відповідає світовим стандартам. При виробництві автохімії та автокосметики акцент робиться на професійне застосування, однак усі засоби без проблем може використовувати будь-який автовласник.

 

 

 

 

СТАТИ КЛІЄНТОМ НАШОЇ КОМПАНІЇ – ОЗНАЧАЄ ВІДДАТИ ПЕРЕВАГУ СЕРВІСУ ТА ЯКОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ