VENOR
(097) 433-11-77 / (‎099) 433-11-77 Замовити зворотній дзвінок
Доставка товарів по Києву виконується з 12:00 до 18:00 в робочі дні
0
Меню каталогу

VENOR® СARPET
(Засіб для чистки килимів з антимікробною дією )

NEW
VENOR<sup>®</sup> СARPET <br><b style=font-size:12px;>(Засіб для чистки килимів з антимікробною дією )</b> 0
Код: 1504 292 грн.
 1 

ЗАСІБ ДЛЯ ЧИСТКИ КИЛИМІВ З АНТИМІКРОБНОЮ ДІЄЮ .

Концентрований засіб для хімчистки килимових покриттів, м'яких меблів, текстильних покриттів з натуральних та штучних волокон, синтетичного волокна, велюру, тканинної оббивки салону автомобіля. Володіє антимікробною дією, усуває неприємний запах та дарує приємний аромат. Ефективно очищає оброблювану поверхню від слідів домашніх тварин, пролитих напоїв, їжі, жиру та інших важких забруднень. У концентрованому вигляді застосовується як засіб для виведення плям.

Спосіб використання:

Попередньо пропилососити оброблювану поверхню. Перед застосуванням перевірте стійкість кольору тканини до засобу в непомітному місці! Залежно від ступеню забруднення, концентрат розчинити у воді у співвідношенні: 1:5-20 (1 л концентрату на 5-20л води).

Для ручного чищення: за допомогою губки спінити розчин, нанести його на забруднену поверхню, ретельно почистити щіткою або губкою, витримати на поверхні впродовж 2-5 хвилин та змити водою до повного видалення піни. При використанні миючого обладнання: готовий розчин нанести та прибрати з поверхні згідно інструкції миючого обладнання.

Увага!

Не допускати висихання робочого розчину на поверхні.

Фасування:   1л, 5кг.