VENOR
‎(044) 568-81-14 / (073) 433-11-77 (‎099) 433-11-77 / ‎(097) 433-11-77 Замовити зворотній дзвінок
Доставка товарів по Києву виконується з 12:00 до 18:00 в робочі дні
0


 1  Підготовка поверхні автомобіля для нанесення робочих розчинів VENOR®.

Рекомендуємо наносити робочий розчин активної піни VENOR® на суху поверхню автомобіля за винятком наступних випадків:

 2  Нанесення робочого розчину VENOR® на поверхню автомобіля.

Рекомендуємо наносити робочий розчин активної піни VENOR® рівномірно плавними горизонтальними рухами, рухаючись від низу до верху і обробляючи по черзі кожну із сторін автомобіля. Потім необхідно витримати експозицію 1-2 хвилини, не допускаючи висихання змити водою.

 3  Змивання робочого розчину VENOR® з поверхні автомобіля.

Змивання робочого розчину з поверхні автомобіля створюеться за допомогою апарату високого тиску. Рекомендується починати з даху автомобіля і далі змивати піну по черзі з кожного боку плавними горизонтальними рухами, переміщуючись зверху вниз. При цьому необхідно ретельно промити всю поверхню кузова. Від цього залежить якість миття. Оптимальна відстань від розпилювача до поверхні 20-30 см.

 4  Сушка поверхні автомобіля.

Після змивання робочого розчину необхідно прибрати воду з поверхні автомобіля за допомогою протиральних матеріалів. Краще всього для цього підійде серветки з мікрофібри (штучна замша).

Рекомендується відразу після миття обробити кузов воском-осушувачем VENOR® WAXY. Віск володіє високою водовідштовхувальною здатністю, забезпечує швидке висихання автомобіля після миття, додає поверхні автомобіля блиск і захищає лакофарбне покриття до наступного миття.