VENOR
‎(044) 568-81-14 / (073) 433-11-77 (‎099) 433-11-77 / ‎(097) 433-11-77 Замовити зворотній дзвінок
Доставка товарів по Києву виконується з 12:00 до 18:00 в робочі дні
0


Для нанесення на кузов автомобіля робочого розчину в основному використовуються два типи устаткування – піногенератор або пінна насадка. Для кожного з них існують свої налаштування і принцип роботи.

Пінна насадка – інжекторний пристрій, що приєднується до шланга подачі води, дозволяє швидко наносити робочі розчини у вигляді піни на поверхню автомобіля.

Пінна насадка складається з наступних деталей:

 1. пістолет з швидкорознімним з'єднанням;
 2. бак для миючого засобу (об'єм 1л);
 3. інжектор з регулюючим гвинтом;
 4. розпилювач.
До пістолету з швидкорознімним з'єднанням під'єднується інжектор з баком, куди заливається робочий розчин автохимі. Після натиснення на курок пістолета вода за допомогою інжектора змішується з робочим розчином автохімії і проходячи через сітчасту пігулку утворюється на виході пінний розчин.

За допомогою регулювального гвинта можна регулювати подачу води, міняючи тим самим структуру піни, а регулювальним кільцем на кінці розпилювача можна міняти кут того, що розпиляло.

Увага! Проблема з пінною насадкою може виникнути унаслідок засмічення сітчастої пігулки або інжектора. При засміченні сітчастої пігулки потрібно добре промити і продути, якщо не допомагає її потрібно замінити на нову. При засміченні інжектора потрібно його розібрати і продути.

Початок роботи з пінною насадкою.

 • Залити в бак робочий розчин автохимі VENOR®. Робочий розчин готується згідно етикетки або інструкції по вживанню автохимі VENOR®.
 • Приєднати бак з робочим розчином автохимі VENOR®.
 • Вімкнути апарат високого тиску і натискувати на курок пістолета.
 • За допомогою регулювальника подачі повітря і регулювальника подачі повітря в робочий розчин, відрегулювати структуру піни

Піногенератор – мобільне пристрій призначений для нанесення робочих розчинів у вигляді піни на поверхню автомобіля. Працює під тиском за допомогою підключеного компресора.

Піногенератор складається з наступних деталей:

 1. балон для робочих розчинів (25л і 50л);
 2. заливна горловина;
 3. регулятор подачі повітря;
 4. регулятор подачи повітря у розчин;
 5. шланг подачі робочего розчину;
 6. распилюючий пістолет;
 7. аварійний клапан;
 8. манометр.
Початок роботи з піногенератором.
 • Залити в балон через заливну горловину, робочий розчин автохимі VENOR®. Робочий розчин готується згідно етикетки або інструкції по вживанню автохимі VENOR®.
 • Обернути ручку регулювальника подачі повітря і подати стисле повітря.
 • Натискувати на курок пістолета.
 • За допомогою інжектора з регулюючим гвинтом відрегулювати структуру піни (при використанні пінної насадки).